Elektronický obchod DeCe COMPUTERS s.r.o.

Mini Lynx EET pokladna
Prodej, instalace a zaškolení u zákazníka
EET Pokladní systém Lynx
Pokladní EET systémy na klíč včetně instalace u zákazníka
Pokladní řešení EET Pokladny
Různé řešení dle potřeby zákazníka

Technologie cloudu změní způsob, jakým podnikáte

 

Infrastruktura, aplikace a správa PC

Ušetřete na infrastruktuře, plaťte jen za skutečnou spotřebu. Navyšujte výpočetní výkon dle momentální potřeby, zajistěte si přístup k prémiovým edicím a zjednodušte si licencování operačních systémů.

logo_win_azure
Windows Azure představuje flexibilní a známé prostředí pro vytváření aplikací a služeb pro cloud. Můžete proto rychleji vstoupit na trh a lépe se přizpůsobovat rostoucí poptávce.

 

logo_win_intuneSlužba Windows Intune pomůže lépe spravovat vaše počítače a usnadní přechod na Windows 7. Díky tomu budou moci  uživatelé využít svůj počítač lépe v práci i v terénu.

 

Privátní Cloud

logo_ws_hyperv
Technologie privátního cloudu umožňuje nový, výkonný způsob zajištění základních stavebních kamenů vašeho podnikání – vaší infrastruktury a aplikací. Technologie privátního cloudu nabízí nebývalé možnosti škálování, zřizování, automatizace a flexibility. Vytvořte si svůj vlastní privátní cloud nebo zvolte hostované řešení, a dodejte svému podnikání sílu Cloud Power.

 

Microsoft Dynamics

logo_dynamics
Microsoft Dynamics CRM Online vám pomůže najít, získat a udržet zákazníky. Zároveň vám umožní prohloubit vaše vztahy s obchodními partnery prostřednictvím centralizace zákaznických a kontaktních informací v systému, který se rychle přizpůsobí vašim specifickým požadavkům a potřebám.

 

Microsoft Office 365

logo-office-365
Zjednodušte způsob, jakým vaši zaměstnanci komunikují, sdílejí znalosti, získávají přehled o podniku a vyhledávají informace. Máte možnost poskytnout jim výkonné prostředí pro práci na počítači, přes telefon i v prohlížeči a vylepšit tak nynější i budoucí způsob jejich práce.