Elektronický obchod DeCe COMPUTERS s.r.o.

Mini Lynx EET pokladna
Prodej, instalace a zaškolení u zákazníka
EET Pokladní systém Lynx
Pokladní EET systémy na klíč včetně instalace u zákazníka
Pokladní řešení EET Pokladny
Různé řešení dle potřeby zákazníka

Demo verze ke stažení

Všechny softwarové produkty firmy DeCe COMPUTERS s.r.o. jsou digitálně podepsány certifikátem vydaným společností VeriSign, Inc. Tím je zajištěno, že obdržené instalační soubory nebyly od doby podepsání žádným způsobem změněny. Digitální podpis je prakticky nezfalšovatelný, proto je zajištěna garance původu programu a možnost zpětného ověření skutečného tvůrce programu.

 

icon_instal

DeCe SKLAD

Systém je určen pro řízení prodejního skladu nebo maloobchodní prodejny v plném rozsahu. Zahrnuje subsystémy Evidence zboží a zákazníků, Příjem, Výdej = prodej, Převody zboží, Saldo vratných obalů, Tisky a přehledy, Speciální analýzy a statistiky prodeje, Pokladna, Převody do systému DeCe ÚČTO. Systém lze provozovat samostatně, nebo propojit se systémem DeCe ÚČTO pomocí příslušných převodů dat.
Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Jeho předností je především jednoduchost, přehlednost, rychlost, snadné osvojení, výběrové přehledy podle nejrůznějších kritérií, prohlížení sestav na obrazovce s množstvím speciálních funkcí.icon_instal

DeCe ÚČTO a DeCe MZDY

Jde o podvojné účetnictví pro podnikatelské subjekty a související ekonomické agendy včetně mezd. Obsahuje následující subsystémy: Účetní základ, Vydané faktury, Došlé faktury, Saldokonto dodavatelů, Saldokonto odběratelů, Daň z přidané hodnoty, MTZ, Dlouhodobý majetek, Pokladna a Mzdy. 
Systém je auditorsky ověřen. Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Jeho předností je především jednoduchost, přehlednost, rychlost, snadné osvojení, výběrové přehledy podle nejrůznějších kritérií, prohlížení sestav na obrazovce s množstvím speciálních funkcí.

icon_instal icon_instal icon_instal

     DeCe HOTEL     DeCe RESTAURACE     DeCe SMĚNÁRNA  

Tento program Vám napomůže ke zkvalitnění řízení provozu Vašeho penzionu nebo hotelu. Umožňuje rezervace a ubytování hostů s velkým množstvím doplňujících variant, např. možnost ubytovat více na sobě nezávislých hostů na jednom pokoji, rozúčtovat platbu při závěrečném účtu na několik hostů apod. Dále je zde poměrně rozsáhle zpracována restaurační agenda umožňující např. vedení receptur apod. Program DeCe HOTEL má i další možnosti, jako např. poskytování služeb, prodej z recepce apod. Řada přehledů Vám umožní získat okamžitý přehled o tržbách v hotelu či penzionu.
Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Jeho předností je především jednoduchost, přehlednost, rychlost, snadné osvojení, výběrové přehledy podle nejrůznějších kritérií, prohlížení sestav na obrazovce s množstvím speciálních funkcí.
Systém lze provozovat samostatně, nebo propojit se systémem DeCe SKLAD pomocí příslušných převodů dat.

icon_instal

DeCe PARTE

Program je určen pro tvorbu a tisk úmrtních oznámení. Demoverze je omezena počtem dodávaných obrázků (součástí plné verze je více než 400 obrázků) a automatickým tiskem demotextu při tisku úmrtního oznámení.

Firma DeCe COMPUTERS s.r.o. nabízí i řadu dalších softwarů: DeCe SMĚNÁRNA, DeCe BANKA, Souhrnné zpracování (nadstavba DeCe ÚČTO) a další. Mimo to je možné za předem dohodnuté ceny vyrobit software přímo pro Vás na zakázku.

logo_VeriSing

Nabídka SOFTWARE

Stormware Pohoda

DeCe software získal ocenění

QR Platba

qr

 Naše programy nyní nově

generují kód pro QR platbu

DeCe SKLAD a eSHOP

DeCe SKLAD a elektronický obchod

Sklad + eShop od 19900,- bez DPH

DeCe SKLAD

DeCe SKLAD

- prodejna, až 99 skladů
- inventury, objednávky, zakázky
- velkoobchod i maloobchod

Více informací...

DeCe ÚČTO

DeCe ÚČTO

- účetnictví, fakturace, pokladna
- MTZ, banka, majetek, výkazy
- mzdy a personalistika
 

Více informací...

DeCe HOTEL

DeCe HOTEL

- recepce, služby, prodej, ústředna
- restaurace, sklad, dotykový disp.
- směnárna, kursovní lístek

Více informací...