TeamViewer

Kontaktujte nás:  |  +420 412 583 600  |  dece@dece.cz

DeCe AUKCE, nákupní software

DeCe AUKCE   aukční a nákupní software systém

 

Snižujte náklady na pořízení materiálu a služeb!

Nabídněte nejnižší cenu s největším ziskem!

Chcete mít své nákupy pod kontrolou?

     Nabízíme vám poptávkový a nákupní systém, který je navržen jako plně internetové řešení. Nic nemusíte instalovat, stačí vám jakýkoli počítač s internetovým prohlížečem a internetovým připojením. Celé prostředí je navrženo intuitivně. Portál je určen pimárně pro nakupující, tedy organizátory aukcí. Obecně v každé firmě zavedením nákupního softwaru lze ušetřit desítky procent materiálových nákladů. Nezapomínejme na služby kde jsou obvyklé marže výrazně vyšší, než u zboží. Díky poptávkovému systému vám sami dodavatelé budou nabízet nižší ceny, než by jste dosáhli pouhým oslovováním.

Hlavní výhody:dece_aukce

- snížení poptávaného produktu na minimální ceny
- přehled o poptávaném zboží
- vývoj ceny
- jednoduchá a intuitivní obsluha
- registrace nakupujících i prodávajících je bezplatná
- vyzkoušení funkčnosti ZDARMA
- nastavení skupin dodavatelů
- možnost zobrazení nejnižší, případně nejvyšší ceny
- jazykové mutace
- u zakázek je nastavený refresh nabídky pro vždy aktuální nabídku.
- rozšíření dle požadavků

Jak poptávkový systém funguje?

     Vlastní administrace  funguje na nastavených právech uživatelů ( administrátor > správce > manager > editor > dodavatel ) Editor registruje jednotlivé dodavatele, kterými zve prodávající do otevřených výběrových řízení.  Editor vytváří zakázky s automatickým oslovením přiřazených dodavatelů. Dodavatelé poté zadávají cenu s popisem produktů. Cena je v průběhu zakázky měnitelná dle potřeby dodavatelů, kteří se vás snaží oslovit nejlepší nabídkou ceny. Po uplynutí doby čeká zakázka na uzavření s oslovením dodavatele, nebo zrušením. >Vprůběhu i po skončení jednotlivých aukcí jsou dodavatelé informováni emailem o stavu a změnách v konkurenci své nabídky<

Technické požadavky:

-       vlastní server s PHP a  mySQL databází.
-       Webhosting s vlastní doménou (1000,- bez DPH / rok)

Garance:

Společnost DeCe COMPUTERS s.r.o.učinila maximum, aby aukční portál byl užitečným nástrojem v nákupních procesech. DeCe COMPUTERS s.r.o. vyvine maximální úsilí v tom, aby všechny služby aukčního portálu byly poskytovány bez výpadků a jiných problémů. Společnost DeCe COMPUTERS s.r.o. však nezaručí za administrativní průběh a věcný obsah jednotlivých aukcí.