TeamViewer

Kontaktujte nás:  |  +420 412 583 600  |  dece@dece.cz

Mobilní číšník

Mobilní číšník pro software DeCe HOTEL - restaurace

Modul mobilního číšníka slouží k usnadnění obsluhy hosta v restauraci. Díky jednoduchému ovládání a zachování všech funkcí jako ve velkém počítači, pomůže náš mobilní číšník urychlit obsluhu vašeho hosta. Číšník může zadávat objednávky u stolu hosta a ve chvíli zápisu, již vyjíždí objednávka jednotlivých položek na baru a v kuchyni. Číšník si tak může zadat objednávku od několika hostů a ve chvíli kdy se vrátí k baru, má již přichystané nápoje a z kuchyně připravené jídlo. Stejně je možné provést vyúčtování u stolu, ať už úplné nebo formou postupného rozúčtování. Číšník si následně jen vyzvedne na baru vytištěné účtenky. Je také možné zakoupit mobilní tiskárnu pro číšníka a v takovém případě účtenky vyjíždí přímo u číšníka.

Objednávky
objednavky
V základní obrazovce číšník vidí seznam objednávek.
  • objednávky je možné filtrovat dle stolů
  • účty je možné tisknout v korunách i v zahraniční měně
  • účtovat částečně nebo celou objednávku
  • měnit stůl nebo rozlišení na již otevřené objednávce
  • storno objednávky nebo možnost měnit již objednané množství
  • a samozřejmě přidávat další položky z jídelního lístku

Jídelní lístek
listek

Jídelní lístek lze jednoduchým způsobem připravit pro mobilního číšníka tak, že zcela odpovídá tištěné předloze (jídelnímu lístku). Kromě celého jídelního lístku má číšník na výběr z kategorií, které přesně odpovídají rozložení a popisům v jídelním lístku. Zvolením dané kategorie se číšníkovi nabídnou pouze položky z dané kategorie a vybírá tak jen z malého množství položek. Zvolením jiné kategorie se dvěma kliknutími přepne do jiných položek a opět vybírá jen z několika přesně určených položek. I zde je možné využít přímého zadávání PLU, pokud ho číšník zná.
Kategorie
kategorie

Položky k účtování
k-uctovani

Při vystavování účtu pro hosta je možné upravovat množství pro aktuální účet, zvolit, zda účet půjde na ubytovaného hosta, způsob platby a další funkce, které má číšník běžně k dispozici.

Pro nabídku či více informací piště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 777 719 220.