TeamViewer

Kontaktujte nás:  |  +420 412 583 600  |  dece@dece.cz

Kompatibilita s Windows 11

Windows 11

 

Pomocí aplikace PC Health Check8 můžete ověřit, jestli váš počítač dokáže spustit Windows 11.

STÁHNOUT APLIKACI PC HEALTH CHECK

 

Minimální požadavky na systém:

Další informace o požadavcích na systém a informace o způsobu, jakým mohou být některé počítače schopny aktualizovat nebo měnit nastavení ke splnění požadavků naleznete zde.

 

Procesor 1gigahertzový (Ghz) nebo rychlejší procesor se 2 nebo více jádry kompatibilní se 64bitovou architekturou nebo zařízení System on a Chip (SoC)
Paměť 4 GB RAM
Úložiště 64 GB nebo větší úložné zařízení
Firmware systému Rozhraní UEFI, možnost zabezpečeného spouštění. Zde najdete informace o tom, jak zajistit vašemu osobnímu počítači povolení pro splnění uvedeného požadavku.TPM Specifikace Trusted Platform Module (TPM) verze 2.0. Zde najdete informace o tom, jak zajistit vašemu osobnímu počítači povolení pro splnění uvedeného požadavku.
Grafická karta Kompatibilní s DirectX 12 nebo novější s ovladačem WDDM 2.0.
Obrazovka Displej s vysokým rozlišením (720p), který má větší úhlopříčku než 9”, 8 bitů na barevný kanál.
Internetové připojení Účet Microsoft a připojení k internetu jsou vyžadovány pro nastavení pro Windows 11 Home

K upgradu vaše zařízení musí používat systém Windows 10 ve verzi 2004 nebo novější. Bezplatné aktualizace jsou dostupné prostřednictvím služby Windows Update v části Nastavení > Aktualizace a zabezpečení.

Některé funkce vyžadují konkrétní hardware. Požadavky na systém ke spuštění některých aplikací budou překračovat minimální požadavky zařízení s Windows 11. Zkontrolujte informace o kompatibilitě týkající se aplikací, které chcete nainstalovat. Dostupné úložiště ve vašem zařízení se bude lišit na základě nainstalovaných aplikací a aktualizací. Výkon bude vyšší u výkonnější a rychlejších počítačů. V průběhu doby mohou vznikat a na aktualizace se mohou vztahovat další požadavky.

Zdroj: https://www.microsoft.com/cs-CZ/windows/windows-11

 

V případě dotazů nás kontaktujte.