TeamViewer

Kontaktujte nás:  |  +420 412 583 600  |  dece@dece.cz

Profil společnosti DeCe COMPUTERS s.r.o.

Společnost DeCe COMPUTERS s.r.o. vznikla na jaře roku 1992 v Děčíně. Svou podnikatelskou činnost již od počátku zaměřila na dodávky hardwaru a tvorbu softwaru na zakázku nejen v oblasti regionu, ale i např. pro zahraniční partnery. V rámci dynamického rozvoje společnosti postupně výrazně rozšířila svou činnost i do jiných oblastí a regionů. V roce 1993 vznikla dceřiná společnost DeCe CONSULT s.r.o., podnikající v oblasti zpracování jednoduchého a podvojného účetnictví, ekonomickém a daňovém poradenstvím. Provádí rovněž zpracování ekonomických analýz, rozborů a podnikatelských záměrů. Pro podporu podnikatelských aktivit ve Středních Čechách a Praze byla v roce 1994 založena další dceřiná společnost DeCe DATA s.r.o. se sídlem v Praze.
V roce 2000 byla otevřena provozovna společnosti DeCe COMPUTERS s.r.o. v Ústí nad Labem. Mateřská společnost DeCe COMPUTERS s.r.o. v současné době zabezpečuje maloobchodní prodej plného sortimentu spotřebního zboží v oblasti výpočetní a kancelářské techniky, dodávky širokého sortimentu hardwaru včetně instalací sítí, provádění odborného technického a softwarového servisu výpočetní techniky, včetně upgrade PC.V oblasti softwaru mimo prodej standardních programů je nadále kladen důraz na tvorbu vlastních programových produktů. Na základě poptávky zákazníků byly vytvořeny tři základní obecné softwarové systémy, DeCe ÚČTO - pro zpracování podvojného účetnictví a souvisejících ekonomických agend, DeCe SKLAD - pro řízení prodejního skladu a systém DeCe HOTEL – pro vedení kompletní hotelové agendy v ubytovacích zařízeních všeho druhu. Společnost zabezpečuje vývoj, prodej, školení a servis těchto systémů.
Spokojenost zákazníků při zajišťování kvalitních a komplexních služeb zajišťuje tým 30-ti vysoce kvalifikovaných odborníků.

Mezi naše významné zákazníky patří například:

* Constellium Extrusions Děčín
* Mondi Coating Štětí a.s.
* Armex Holding, a.s.
* České loděnice a.s.

* Československá plavba labská, a.s.
* Dopravní podnik Města Děčína, a.s.
* Chart Ferox a.s.
* Ford Rudolf Homolka
* HOCO Bauelemente, spol. s r.o.
* HUDYSPORT a.s.
* Kovošrot Group CZ, a.s.
* Město Děčín
* Metropolnet a.s.
* SCA Packaging Česká republika, s.r.o.
* Selectra, spol. s r.o.
* Topsped, spol. s r.o. pro logistiku a dopravuSpolečnost DeCe COMPUTERS s.r.o. se při svém rozvoji zaměřuje na dosažení základního cíle - poskytnout zákazníkovi komplexní služby v optimální kvalitě s výhledem do budoucna a to i v součinnosti se svými dceřinými společnostmi. Důraz je tedy kladen, jak na rozsah, tak na kvalitu poskytovaných služeb. Součástí této strategie je rozsáhlé spektrum servisních služeb. Samozřejmostí je certifikace dle ISO 9001 od ledna 2004.Současná nabídka služeb zahrnuje:


* prodej spotřebního zboží v oblasti výpočetní a kancelářské techniky

* prodej a dodávky širokého sortimentu hardwaru
* návrhy a realizace dodávek sítí
* návrhy a realizace komplexních technických řešení
* provádění odborného technického servisu výpočetní techniky
* velkoobchodní dodávky výpočetní a kancelářské techniky
* prodej, školení a servis softwarových systémů DeCe ÚČTO, DeCe SKLAD, DeCe HOTEL
* návrhy a realizace softwaru na zakázku
* vedení podvojného a jednoduchého účetnictví
* poskytování komplexních služeb v oblasti ekonomického a daňového poradenství
* prodej, dodávky a školení standardního softwaru
* provádění odborného softwarového servisu a antivirové ochrany
* připojení k internetu, webhosting, webdesign – tvorba internetových stránek a pronájem e-obchodu.Softwarová část společnosti představuje její důležitou součást. Po celou dobu existence společnosti probíhá tvorba softwaru na zakázku. Programy jsou vytvořeny v programovacím jazyce Delfi pro operační systémy rodiny Windows a v Borland Pascal pro DOS. Pro vlastní programování se používají rozsáhlé knihovny programových nástrojů napsaných firemními systémovými programátory.

Velká část zakázkového softwaru je od počátku činnosti společnosti zaměřena na problematiku zpracování ekonomických a podnikatelských agend. S využitím rozsáhlých zkušeností z této oblasti byly vytvořeny tři základní obecné softwarové systémy, DeCe ÚČTO - pro zpracování podvojného účetnictví a souvisejících ekonomických agend, DeCe SKLAD - pro řízení maloobchodu, velkoskladu nebo prodejen obecně, DeCe HOTEL pro řízení hotelu, penzionu nebo restaurace. Tyto systémy jsou v současnosti dodávány do regionu celé České republiky. Jak na základě legislativních změn, tak především na základě námětů a přání zákazníků probíhá neustálý vývoj systémů v úzké spolupráci s DeCe CONSULT, jehož zkušenosti a praxe jsou pro vývoj softwaru nepostradatelné.
Pro potřeby větších zákazníků byly vytvořeny speciální programové systémy. Tyto rozsáhlé systémy vychází z těchto tří obecných systémů. Na základě požadavků uvedených zákazníky k nim byly doplněny další rozšiřující programové moduly, například propojení více poboček firmy mezi sebou a další. Při realizaci takového softwarového projektu společnost zajišťuje nejen provedení prvotní analýzy dané problematiky, dodávku programového systému, školení uživatelů, ale také kvalitní servis při vlastním provozu systému. V případě požadavku zákazníka je zajištěn také ekonomický a technický servis.
DeCe COMPUTERS s.r.o. je společnost poskytující komplexní služby i v oblasti internetových aplikací - různé formy připojení, webhosting, webdesign – tvorba internetových stránek, pronájem prostoru pro již vytvořené stránky a e-obchodu. Naše kreativní a marketingové řešení přináší klientovi skutečně viditelné výsledky. A to je náš cíl – „Stavíme pro Vás komunikační mosty…“ Naši designéři ovládají potřebné technologie do detailu a své znalosti umějí optimálně využít pro potřeby klienta. Naši marketingoví pracovníci Vám zajistí příjemnou komunikaci, definují priority, rozpracují záměry. Náš projektový manažer z toho všeho pak vytvoří jasný celek.
Technická část společnosti trvale poskytuje zákazníkům rozsáhlou škálu kvalitních služeb. Pracovníci v hardwarovém oddělení se průběžně seznamují s nejnovějšími technickými novinkami a jsou schopni nejnovější techniku nejen servisovat, ale také poskytovat zákazníkům odborné rady při její koupi.
Jako příklad poskytování komplexních služeb v této oblasti je možné uvést schopnost provádět návrhy a realizace celkových technických řešení. Tato služba zahrnuje analýzu problematiky vybavení výpočetní technikou, včetně návrhů síťových rozvodů a návrhu provedení upgrade techniky. Zákaznicky velice zajímavou oblastí poskytovaných služeb je provádění odborného technického servisu výpočetní techniky. Servis je prováděn nejen na veškerou prodávanou techniku, ale dle možností také na techniku ostatní. V rámci servisu ve formě provádění upgrade počítačů je samozřejmostí provedení odborné konfigurace počítače dle realizovaných úprav. Při upgrade počítačů je zákazníkům nabízena možnost odkoupení nebo likvidace starších dílů.
V neposlední řadě dáváme zákazníkovi možnost objednat zboží pomocí internetového obchodu na našich www stránkách.

Za dobu své existence na základě dosažených odběrů a úrovně poskytování servisních služeb společnost získala několik certfikátů na prodej a servis výpočetní techniky. Společnost DeCe COMPUTERS s.r.o. je například
autorizovaným prodejcem a servisním centrem:


* Microsoft Partner
* Minolta Profi Partner

* Minolta Servis Partner
* ACER AFFINITY GOLD PARTNER
* LENOVO Business partner
* DELL Partner Direct
* Reliability Provider Partner (APC)

Cílem společnosti DeCe COMPUTERS s.r.o. je navázat dlouhodobou spolupráci se zákazníkem, minimalizovat zákazníkovi starosti týkající se výpočetní techniky a s ní spojené problematiky.

DeCe COMPUTERS s.r.o.

Žerotínova 378/9, 405 02 Děčín III
Tel./fax: +420 412 583 600

Bankovní spojení: Komerční banka; č.ú. 461345-431/0100


IČO: 44567626

Internet: http://www.dece.cz
Zápis v OR – Krajský soud v Ústí nad Labem, dne 9. 4. 1992
DIČ: CZ44567626
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Logo EU Spolufinancovano