TeamViewer

Kontaktujte nás:  |  +420 412 583 600  |  dece@dece.cz

DeCe SMĚNÁRNA

software pro směnárny

Program DeCe SMĚNÁRNA je směnárenský software. Je k dispozici samostatně nebo jako další součást hotelového systému DeCe HOTEL.

  • Nákup a prodej cizí měny

DeCe SMĚNÁRNA slouží pro nákup a prodej cizí měny. Samozřejmostí je práce s pokladnou, z které je možné přijímat a vydávat domácí i zahraniční měnu.
Přehledové sestavy V rámci směnárenského software lze využívat sestavy prodeje a nákupu či devizovou knihu (slouží jako podklad pro účetní). Přehled dokladů dle zákazníků nebo tisk kursovního lístku. Také je možné vytisknout stav pokladny ve všech měnách.

  • Cizí jazyky

V software DeCe SMĚNÁRNA je možné definovat základní texty tištěné na dokladech v různých jazycích, a při vlastním prodeji vybrat jazyk, který se vytiskne společně s češtinou.

  • Číselníky a nastavení

V rámci systému směnárny je možné zadávat kurs pro nákup a prodej nebo kurs střed. Za prodej měny je také možné definovat poplatek, kde lze kombinovat procentuelní nebo pevný poplatek na základě objemu prodeje nebo nákupu. V rámci jedné směnárny je možné mít i více pokladen. Práci se směnárnou také usnadní Číselník zemí nebo číselník pravidelných zákazníků.

 

Bližší informace na www.decehotel.cz nebo prodejnách DeCe COMPUTERS s.r.o.