TeamViewer

Kontaktujte nás:  |  +420 412 583 600  |  dece@dece.cz

Podnikové vzdělávání zaměstnanců firmy DeCe COMPUTERS

Logo OPZ barevné

 

 

 

 

Projekt: Podnikové vzdělávání zaměstnanců firmy DeCe COMPUTERS
Reg. č.: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012452
Realizace: od 1.10.2019 do 30.9.2021

Cíl projektu:
V rámci projektu Podnikové vzdělávání zaměstnanců budou probíhat školení zaměstnanců, dojde ke zvýšení znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků. Díky projektu se eliminuje nesoulad mezi kvalifikační úrovní pracovní síly s požadavky trhu práce.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Via ferraty v Děčíně

Ferraty

31.7.2014 se desítka odhodlaných nadšenců z firem DeCe COMPUTERS a DeCe CONSULT vydala na Pastýřskou stěnu. Odměnou této absolvované ferraty byl netradiční výhled a zápis do stěnové knihy.

Děkujeme za vybudování této via ferraty v Děčíně.
Pavel Soukup

DeCe COMPUTERS na podporu výstavby nového dětského hřiště v Děčíně

Dnes 28. dubna 2014 se naše společnost DeCe COMPUTERS zúčastnila soutěže Run Blue, kterou pořádá společnost Porsche Česká republika s.r.o. Tato sportovní akce probíhá v pěti vybraných městech po celé České republice. Každé město zastupuje jeden vybraný showroom, kde je nainstalován běžecký trenažér. Zúčastnit se může každý. Podmínkou je uběhnout alespoň 100 metrů. Město, které nasbírá v součtu největší počet uběhnutých metrů, získá pro své obyvatele od firmy Vlokswagen nové dětské hřiště.

Naše město Děčín bylo také vybráno a to jsme pojali jako sportovní výzvu. Tým DeCe COMPUTERS se skládal z šesti borců, kteří celkem na počítadlo města přispěli krásnými 12000 metry. Už teď je jasné, že o dětské hřiště si spolu změří síly Děčín a Brno, s více jak 600 km náskokem od ostatních měst.

Děkujeme pořadatelům akce a držíme palce Děčínu!

Pavel Soukup

Run Blue - Tým DeCe COMPUTERS s.r.o.

  • 1
  • 2

Logo EU OPZ