TeamViewer

Kontaktujte nás:  |  +420 412 583 600  |  dece@dece.cz

Kamenná prodejna Ústí nad Labem


DeCe COMPUTERS s.r.o.
Klíšská 330, 400 01 Ústí nad Labem - Klíše
Tel. : 475 220 547
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Pracovní doba

Pobočka Ústí nad Labem

  Po - Čt: 9:00 - 16:00 hod.
  Pá - Ne: zavřeno


Jméno Funkce E-mail
Martin Žižka ředitel pobočky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jaroslav Tvrdík technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martin Kotlaba prodejce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kamenná prodejna Děčín

DeCe COMPUTERS s.r.o.
Žerotínova 378/9, 405 02 Děčín III - Staré Město
Tel. : 412583600
Ičo: 44567626


Pracovní doba

Centrála Děčín

  Po - Pá: 7:30 - 16:00 hod.


Obchodní oddělení - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno Funkce E-mail
Ivan Vítek jednatel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Roman Bednář vedoucí obchodního oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jitka Vlčková prodejce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Servisní oddělení - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno Funkce E-mail
Ing. Pavel Kluvanec ředitel oddělení, jednatel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Maixner vedoucí technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Rudolf Svoboda sítě, internet, kamerové systémy
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Milan Suchánek
technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Šípek
technik
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vladimír Zeman technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Rudolf Lux technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martin Rulf technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Softwarové oddělení - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno Funkce E-mail
Jan Záhora vedoucí programátor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Turek programátor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ke stažení - demoverze

Demo verze ke stažení

Všechny softwarové produkty firmy DeCe COMPUTERS s.r.o. jsou digitálně podepsány certifikátem vydaným společností VeriSign, Inc. Tím je zajištěno, že obdržené instalační soubory nebyly od doby podepsání žádným způsobem změněny. Digitální podpis je prakticky nezfalšovatelný, proto je zajištěna garance původu programu a možnost zpětného ověření skutečného tvůrce programu.

 

icon_instal

DeCe SKLAD

Systém je určen pro řízení prodejního skladu nebo maloobchodní prodejny v plném rozsahu. Zahrnuje subsystémy Evidence zboží a zákazníků, Příjem, Výdej = prodej, Převody zboží, Saldo vratných obalů, Tisky a přehledy, Speciální analýzy a statistiky prodeje, Pokladna, Převody do systému DeCe ÚČTO. Systém lze provozovat samostatně, nebo propojit se systémem DeCe ÚČTO pomocí příslušných převodů dat.
Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Jeho předností je především jednoduchost, přehlednost, rychlost, snadné osvojení, výběrové přehledy podle nejrůznějších kritérií, prohlížení sestav na obrazovce s množstvím speciálních funkcí.icon_instal

DeCe ÚČTO

Jde o podvojné účetnictví pro podnikatelské subjekty a související ekonomické agendy. Obsahuje následující subsystémy: Účetní základ, Vydané faktury, Došlé faktury, Saldokonto dodavatelů, Saldokonto odběratelů, Daň z přidané hodnoty, MTZ, Dlouhodobý majetek, Pokladna. 
Systém je auditorsky ověřen. Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Jeho předností je především jednoduchost, přehlednost, rychlost, snadné osvojení, výběrové přehledy podle nejrůznějších kritérií, prohlížení sestav na obrazovce s množstvím speciálních funkcí.

icon_instal icon_instal icon_instal

     DeCe HOTEL     DeCe RESTAURACE     DeCe SMĚNÁRNA  

Tento program Vám napomůže ke zkvalitnění řízení provozu Vašeho penzionu nebo hotelu. Umožňuje rezervace a ubytování hostů s velkým množstvím doplňujících variant, např. možnost ubytovat více na sobě nezávislých hostů na jednom pokoji, rozúčtovat platbu při závěrečném účtu na několik hostů apod. Dále je zde poměrně rozsáhle zpracována restaurační agenda umožňující např. vedení receptur apod. Program DeCe HOTEL má i další možnosti, jako např. poskytování služeb, prodej z recepce apod. Řada přehledů Vám umožní získat okamžitý přehled o tržbách v hotelu či penzionu.
Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Jeho předností je především jednoduchost, přehlednost, rychlost, snadné osvojení, výběrové přehledy podle nejrůznějších kritérií, prohlížení sestav na obrazovce s množstvím speciálních funkcí.
Systém lze provozovat samostatně, nebo propojit se systémem DeCe SKLAD pomocí příslušných převodů dat.

icon_instal

DeCe PARTE

Program je určen pro tvorbu a tisk úmrtních oznámení. Demoverze je omezena počtem dodávaných obrázků (součástí plné verze je více než 400 obrázků) a automatickým tiskem demotextu při tisku úmrtního oznámení.

Firma DeCe COMPUTERS s.r.o. nabízí i řadu dalších softwarů: DeCe SMĚNÁRNA, DeCe BANKA, Souhrnné zpracování (nadstavba DeCe ÚČTO) a další. Mimo to je možné za předem dohodnuté ceny vyrobit software přímo pro Vás na zakázku.

comodo logo

 

Software > elektronické manuály

Elektronické verze manuálů k softwarovým produktům

V následující tabulce máte k dispozici ke stažení elektronickou podobu manuálu softwarových informačních systémů. Upozorňujeme, že k prohlížení souborů PDF (Portable Document Format) je nutné mít nainstalován Adobe Acrobat Reader. Pokud ho nemáte, můžete si jeho volně šiřitelnou verzi stáhnout z našeho webu. Stačí kliknout na ikonku Adobe vlevo v legendě.

  Podpora    
  reader_128 Program pro čtení souborů typu PDF můžete instalovat ZDE
   
  DeCe SKLAD Velikost

PDF

  MS-DOS; uživatelská příručka 3,04 MB pdf
  MS-DOS; účetní metodika 303 KB pdf
  MS-DOS; Integrovaný modul 698 KB pdf
  MS Windows; uživatelská příručka 4,29 MB pdf
  MS Windows; účetní metodika 283 KB pdf
  DeCe ÚČTO Velikost

PDF

  MS Windows; uživatelská příručka 4,02 MB pdf
  DeCe HOTEL Velikost

PDF

  MS Windows; uživatelská příručka DeCe HOTEL 1,24 MB pdf
  MS Windows; uživatelská příručka DeCe SMĚNÁRNA 410 KB pdf