TeamViewer

Kontaktujte nás:  |  +420 412 583 600  |  obchod@dece.cz

Interaktivní dotykový displej Optoma

INTERAKTIVNÍ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Řada 3 – 3651RK/ 3751RK/ 3861RK
Řada 5 – 5651RK/ 5751RK/ 5861RK

INTERAKTIVNÍ OVLÁDÁNÍ S DOTYKOVÝM DISPLEJEM OPTOMA

 

Nabídneme Vám PROJEKTOVOU CENU již od 1ks displeje.

Dodávku zajistíme včetně instalace.

 

V případě zájmu nás kontaktujte nebo nám pošlete poptávku na odkazu klikněte ZDE

 

Interaktivní displeje Optoma jsou navrženy tak, aby bez problémů vyhovovaly potřebám učitelů a studentů.interaktivní dotykový displej Optoma

Interaktivní dotykové displeje (IFPD) Optoma, jež se mohou pochlubit 4K UHD rozlišením s možností až 20-ti bodového multi-dotykového ovládání s ovládáním perem i rokou, naleznou uplatnění ve školství i korporátní sféře.
Displeje jsou k dispozici ve velikostech 65, 75 a 86 palců.
Všechny modely jsou osazeny nerozbitným sklem s povrchovou úpravou zamezující odleskům, filtrem modrého světla (s certifikací TUV) a širokými pozorovacími úhly.

Snadná správa souborů

Díky inovativním funkcím a intuitivnímu rozhraní umožňují displeje Optoma uživatelům snadno spravovat soubory a složky. Tito uživatelé mají také přístup ke cloudovým úložištím, kde mohou vkládat, procházet, vytvářet, přejmenovávat, kopírovat, přesouvat a mazat soubory.

Aplikace pro učebny

Mezi předinstalované aplikace patří Office Suite, který uživatelům umožňuje otevírat a upravovat všechny dokumenty Microsoft Office, sdílení obrazovky TapCast Pro, prohlížet webové stránky, přehrávat YouTube a mnoho dalších.*

Intuitivní anotace v režimu bílé tabulerežim bílé tabule s plovoucím panelem nástrojů
Kreativní sdílení obsahu společně s nástroji pro anotaci Vám zajistí hladký průběh výuky či firemní prezentace.

Plovoucí panel nástrojů
Náš plovoucí panel nástrojů usnadňuje učení.
Vyměňte nástroje jediným dotykem.
Snadno přesuňte a umístěte panel nástrojů kamkoli na plátno. Okamžitě vyberte nástroje, jako je guma, pravítko a zvýrazňovač, změňte barvy nebo importujte obrázky, abyste vylepšili jakoukoli lekci nebo prezenatci.

Zrcadlete obsah svého zařízení

Kromě bezdrátového sdílení je k dispozici řada možností připojení, včetně 3x HDMI, 1x VGA a slotu OPS pro vyšší flexibilitu. Dále je k dispozici výstup HDMI out pro připojení dalších externích zobrazovacích zařízení.

Sociální distance bez potíží – připojte se kdykoli s aplikací TAPCAST

Bezdrátové sdílení obsahu
Pomocí aplikace Optoma TapCast™ můžete bezdrátově zobrazovat a sdílet obsah na velké obrazovce bez použití dalšího hardwaru. Pomocí aplikace můžete snadno zrcadlit svoji obrazovku nebo bezdrátově vysílané dokumenty, obrázky nebo videa uložená na počítači, tabletu nebo smartphonu, a to pouhým stisknutím tlačítka. Použít svoje vlastní zařízení nikdy nebylo jednodušší.

Dokumenty v cloudu

Cloud Drive umožňuje uživatelům ukládat dokumenty do cloudu prostřednictvím Disku Google nebo OneDrive. To umožňuje kdykoli přístup k důležitým poznámkám a obsahu lekce.

Odkaz na webové stránky výrobce: https://www.optomaeurope.com/products/interactive-flat-panel-displays

 

Chcete se dozvědět více?

Seznamte se s funkcemi, výhodami a průvodci nastavením, které vám pomohou co nejlépe využít váš interaktivní displej Optoma.

youtube optoma

Chcete se podívat na video-návod dispeje Optoma v českém jazyce?

Kontaktujte nás.

Volitelné příslušenství

  • Montážní držák na zeď VESA
  • Wifi modul
  • Mobilní stojan s kolečky
  • Mobilní stojan s kolečky a elektrickým posuvem
  • Motorizovaný posuv s montáží na zeď
  • Bílé magnetické a fixem popisovatelné tabule
  • Webová kamera
  • Počítač OPS pro vložení do slotu displeje (procesor Intel i5 nebo Intel i7)

* technické parametry Vám rádi upřesníme.

Montážní držák VESAWifi modulPočítač OPS pro vložení do slotu displejeOptoma Kamera

Mobilní stojan s kolečkyMobilní stojan s kolečky a elektrickým posuvemMotorizovaný posuv s montáží na zeď

Bílé magnetické a fixem popisovatelné tabule

V nabídce s mechanickými stojany:

* technické parametry Vám rádi upřesníme.

Optoma na stojanu SZAL IAS

Optoma na stojanu s kridly na pylonu 290Optoma s triptychem 240x100 na pylonu 290

 

Kamenná prodejna Ústí nad Labem


DeCe COMPUTERS s.r.o.
Klíšská 330, 400 01 Ústí nad Labem - Klíše
Tel. : 475 220 547
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Pracovní doba

Pobočka Ústí nad Labem

  Po - Čt: 9:00 - 16:00 hod.
  Pá - Ne: zavřeno


Jméno Funkce E-mail
Martin Žižka ředitel pobočky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martin Kotlaba prodejce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kamenná prodejna Děčín

DeCe COMPUTERS s.r.o.
Žerotínova 378/9, 405 02 Děčín III - Staré Město
IČO: 44567626
DIČ: CZ44567626


Telefon: 412583600


Pracovní doba

Centrála Děčín

  Po - Pá: 7:30 - 16:00 hod.


Obchodní oddělení - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno Funkce E-mail
Ivan Vítek jednatel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Roman Bednář vedoucí obchodního oddělení Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jitka Vlčková prodejce Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Servisní oddělení - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno Funkce E-mail
Ing. Pavel Kluvanec ředitel oddělení, jednatel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Maixner vedoucí technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Rudolf Svoboda sítě, internet, kamerové systémy
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Milan Suchánek
technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Šípek
technik
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vladimír Zeman technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Rudolf Lux technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martin Rulf technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Václav Sýkora technik Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Softwarové oddělení - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno Funkce E-mail
Jan Záhora vedoucí programátor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Turek programátor Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ke stažení - demoverze

Demo verze ke stažení

Všechny softwarové produkty firmy DeCe COMPUTERS s.r.o. jsou digitálně podepsány certifikátem vydaným společností VeriSign, Inc. Tím je zajištěno, že obdržené instalační soubory nebyly od doby podepsání žádným způsobem změněny. Digitální podpis je prakticky nezfalšovatelný, proto je zajištěna garance původu programu a možnost zpětného ověření skutečného tvůrce programu.

 

icon_instal

DeCe SKLAD

Systém je určen pro řízení prodejního skladu nebo maloobchodní prodejny v plném rozsahu. Zahrnuje subsystémy Evidence zboží a zákazníků, Příjem, Výdej = prodej, Převody zboží, Saldo vratných obalů, Tisky a přehledy, Speciální analýzy a statistiky prodeje, Pokladna, Převody do systému DeCe ÚČTO. Systém lze provozovat samostatně, nebo propojit se systémem DeCe ÚČTO pomocí příslušných převodů dat.
Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Jeho předností je především jednoduchost, přehlednost, rychlost, snadné osvojení, výběrové přehledy podle nejrůznějších kritérií, prohlížení sestav na obrazovce s množstvím speciálních funkcí.icon_instal

DeCe ÚČTO

Jde o podvojné účetnictví pro podnikatelské subjekty a související ekonomické agendy. Obsahuje následující subsystémy: Účetní základ, Vydané faktury, Došlé faktury, Saldokonto dodavatelů, Saldokonto odběratelů, Daň z přidané hodnoty, MTZ, Dlouhodobý majetek, Pokladna. 
Systém je auditorsky ověřen. Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Jeho předností je především jednoduchost, přehlednost, rychlost, snadné osvojení, výběrové přehledy podle nejrůznějších kritérií, prohlížení sestav na obrazovce s množstvím speciálních funkcí.

icon_instal icon_instal icon_instal

     DeCe HOTEL     DeCe RESTAURACE     DeCe SMĚNÁRNA  

Tento program Vám napomůže ke zkvalitnění řízení provozu Vašeho penzionu nebo hotelu. Umožňuje rezervace a ubytování hostů s velkým množstvím doplňujících variant, např. možnost ubytovat více na sobě nezávislých hostů na jednom pokoji, rozúčtovat platbu při závěrečném účtu na několik hostů apod. Dále je zde poměrně rozsáhle zpracována restaurační agenda umožňující např. vedení receptur apod. Program DeCe HOTEL má i další možnosti, jako např. poskytování služeb, prodej z recepce apod. Řada přehledů Vám umožní získat okamžitý přehled o tržbách v hotelu či penzionu.
Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Jeho předností je především jednoduchost, přehlednost, rychlost, snadné osvojení, výběrové přehledy podle nejrůznějších kritérií, prohlížení sestav na obrazovce s množstvím speciálních funkcí.
Systém lze provozovat samostatně, nebo propojit se systémem DeCe SKLAD pomocí příslušných převodů dat.

icon_instal

DeCe PARTE

Program je určen pro tvorbu a tisk úmrtních oznámení. Demoverze je omezena počtem dodávaných obrázků (součástí plné verze je více než 400 obrázků) a automatickým tiskem demotextu při tisku úmrtního oznámení.

Firma DeCe COMPUTERS s.r.o. nabízí i řadu dalších softwarů: DeCe SMĚNÁRNA, DeCe BANKA, Souhrnné zpracování (nadstavba DeCe ÚČTO) a další. Mimo to je možné za předem dohodnuté ceny vyrobit software přímo pro Vás na zakázku.

comodo logo